Kalendář

<< 12 / 2021 >>
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Dnes: 9.12.2021


Najít na webu
Poslední aktuality

11.02.2019 - 20:21:00
Mezi elitu
Vyrážíme na zkušenou do zahraničí.
celý článek »

09.02.2019 - 12:11:42
MalýBů
Tak toto je MalýBů.........PR SB401-R
celý článek »

19.05.2013 - 08:45:34
1. rchobbyracing CUP 2013 - fotky od gofyho v gale

celý článek »

26.02.2013 - 17:54:36
2. 1/8 off-road indoor race 2013 - výsledky

celý článek »

26.01.2012 - 19:22:32
Máme nového soupeře
O víkendu jsme jeli na výlet....
celý článek »

Karting

Přípravy před sezónou...

Přesně za týden už budeme v plné polní svištět po okruhu ve Vysokém Mýtě.

Myslím, že to je vhodná příležitost proto, abych trochu shrnul situaci a nastínil, co od sezóny v HOBBY CUPu 08 očekáváme.

Přes zimu jsme se s Richardem oba věnovali práci na fyzické kondici, protože, ruku na srdce, jsme v této oblasti měli poměrně značně rezervy. Netvrdím, že jsme ze sebe přes zimu udělali Schumachery křížené se Schwarzeneggerem a Šeberlem...přesto však mám pocit (budu-li mluvit za sebe), že z nejhoršího jsme venku a závody nás snad nebudou tak devastovat. Přece jen konec minulé sezóny byl pro mne dost bolestivý. Po posledním závodě v Mýtě jsem měl pocit, že žebra i ruce zůstaly někde v paddocku....

 


 

Co se týče techniky, tak myslím, že je na naše poměry nadstandardní a zde je potřeba smeknou a poděkovat našemu hlavnímu partnerovi, firmě KART CZ a Karlu Simonovi. Nejen, že se můžeme spolehnout na jím připravenou techniku, ale také nám velmi pomáhá dobrými radami a otcovským přístupem. To je přesně to, co s Richardem potřebujeme, protože v něktěrých oblastech máme hodně co dohánět. Pracujeme ale na tom.

 


 

Další novinkou je projekt "čtyřtakt" . Zakoupili jsme společně s Richardem nový podvozek MBA Las Vegas s motorem Honda GX390 a našli pro něj velmi schopného jezdce, který toho má, stejně jako my, spoustu naježděno po půjčovnách a který má ambice se prokousat na čelní příčky i v HOBBY CUPu. Doufáme, že projekt neskončí nějakou fatální havárií, protože rozpočet týmu je v tuto chvíli již poměrně napjatý.

Nový podvozek ale nebude určen jen pro Pavla, nýbrž si s ním budou moci zájemci z řad našich přátel ze simulátorů zkusit zajezdit na tréninkových dnech. Chceme i přes naše omezené možnosti nabídnout a zpřístupnit těmto lidem zkušenost s jízdou na závodním náčiní.

Ukáže-li se tato záležitost být životaschopnou, plánujeme do budoucna naši flotilu rozšířit.

Byli bychom velmi rádi, kdyby se našli pro tento projekt SPONZOŘI.

(pokud se Vám tento projekt líbí, neváhejte nás nezávazně kontaktovat)

Ale zpět k momentální situaci v týmu. Behěm minulého týdne jsme se stali vlastníky nového vozidla. Naše Mazda je sice již trochu babička, přece jen pamatuje rok 1995, ale jinak je užitná hodnota opravdu veliká. Investovali jsem do malých oprav a musíme říct, že jsme velmi spokojeni. Auto je opravdu prostorné, byť tři motokáry bude už docela problém dovnitř napěchovat. Auto je ale možné využít na závodech i jako "motorhome Cool a to je neocenitelné plus. Tímto děkuji svému chlebodárci firmě www.pemi.cz za prodej vozu.


 

Následující týden bude asi víc než hektický. Kdyby jste viděli, v jakém stavu je momentálně náš "Vegas", asi by jste se lehce pousmáli. Holé šasi bez motoru je zatím opřeno v naší garáži. Motor by "měl" dorazit v příštím týdnu. Doufám, že nebudeme motokáru dodělávat ještě v pátek během tréninkového dne.

Další komplikací je, že si Richard obnovil zranění žeber a zad, které ho trápí od doby, kdy jsme tahali naše motokáry na seskládání do KART CZ. Nešťastně se pod zátěží otočil a jeho kdysi zlomená žebra o sobě dala znovu patřičně vědět. Budeme mu držet palce, ať je do závodu fit.

Tak nějak mi došlo, že zvládnout celý kolotoč nebude vůbec žádná legrace. Snad v budoucnu nedojde situace tak daleko, že budem potřebovat logistika Cool... i kdyyyyyžžžž...MIO ????? jsi tam někde???? Cool


 

Co říci závěrem.....

držím celému týmu palce , ať se u motokár pořádně pobavíme, protože to je ten nejhlavnější důvod, proč to děláme. Jestli přijde nějaké pěkné umístění, bude to jen takový bonus.

Děkujeme našim rodinám a přátelům, kteří nám drží palce a pomáhají s realizací našich snů.

Obrovské díky patří KART CZ. Pokusíme se neudělat ostudu.

takže....obligatní heslo.....

GOOD LUCK and HAVE FUN05.04.2008 | zobrazeno: 2164x | komentáře: 0
autor: rainbowseven
« zpět