Kalendář

<< 08 / 2022 >>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Dnes: 15.8.2022


Najít na webu
Poslední aktuality

11.02.2019 - 20:21:00
Mezi elitu
Vyrážíme na zkušenou do zahraničí.
celý článek »

09.02.2019 - 12:11:42
MalýBů
Tak toto je MalýBů.........PR SB401-R
celý článek »

19.05.2013 - 08:45:34
1. rchobbyracing CUP 2013 - fotky od gofyho v gale

celý článek »

26.02.2013 - 17:54:36
2. 1/8 off-road indoor race 2013 - výsledky

celý článek »

26.01.2012 - 19:22:32
Máme nového soupeře
O víkendu jsme jeli na výlet....
celý článek »

Simulátory

Seznam jezdců ICEROCK motorsport:

Daniel Martinek

Josef VaculčíkDrahomír Hodás

Aleš Šimůnek

Lukáš Soukenka

Jaroslav Honzík

Lukáš Hynek

Martin Krčmář

Vojtíšek Mefův


 

 


Mef - Daniel Martinek

r.v. 1976
Střítež nad Bečvou
mef@icerock-motorsport.com
icq: 102 821 481

Se simulátory jsem se potkal před drahným časem, kdy jsem v dřevních dobách internetu jezdil jakousi soutěž s gp2 a následně se pokoušel spoluorganizovat jakýsi offline-hotlapperský šampionát s formulemi od EA.
Pak ale přišel boom internetu a seznámil jsem se, alespoň virtuálně, se Sla, který se mě úspěšně pokus zlanařit na ovály do přemotorovaných tanků bez podvozku a po usilovném tříměsíčním treninku offline jsem nastoupil na svůj první závod serie Coscar i-line Cupu. Díky skvostné spolupráci právě se Sla se mi podařilo v týmu ICEROCK Motorsport jednu ze sezon i vyhrát. Jenže to se přiblížil roku tuším 2006 (časové údaje mohou být nepřesné - mám nemoc od skla) a já začal pokukovat po plecháčích v serii GT. Nu, historie se opakovala a tentokrát jsem uvázl v síti R7, který mě angažoval do ILLEGAL Racing a začal jsem spolu s ním prohánět soupeře v rudých Ferrari. Nějaký ten pátek utekl a znovu jsem zkřížil svou cestu se stájí ICEROCK. Proběhlo pro mne několik úspěšných sezon v různých pohárech s vozy třídy GT………tedy, ony vlastně probíhají. I když jsem pro rok 2008 zaměřil svou pozornost hlavně na seriál WTCC (Race07), nehodlám se zcela vzdát ježdění s vozy GT a na některých tratích se jistě objevím.
Mno, to bude asi tak vsjo (říkali mi, že to mám napsat krátký), takže snad jen dodám, že kroutím Thrustmasterem, prdel si vozím v BMW, na blbnutí mám REVO a od loňského roku jsem mámou.


RainbowSeven (R7) - Josef Vaculčík

r.v. 1978
Praha
r7@icerock-motorsport.com
skype:rainbowseven1

Když pominu ježdění na F1GP1, díky kterému jsem "odvařil" několik klávesnic, skutečné simulátory ke mě přišly společně s GPL. Už v roce 1998 jsem nemohl spustit oči z obrázku této hry v časopisech a SCORE s recenzí mám doma snad ještě dnes. Bohužel teprve v roce 2004 jsem se zmohl na slušnější PC, které GPL utáhlo a zapůjčil si volant od bratránka. Tímto mu provolávám slávu a děkuji. GPL jsem trénoval "offline " zhruba 3/4 roku a stále si netroufal mezi zelené mužíky do české GPL ligy.
Přesně ve chvíli, kdy jsem se rozhodl zkusit štěstí v prvním "online" závodě, se objevilo demo GTR. A musím říct, že mě doslova uzemnilo a od té doby jsem nesáhl na nic jiného.
První online závod tedy pro mne bylo GTR, Porsche Winter Cup a Estoril.
Na jaře roku 2005 jsme rozjeli na www.kvako.com první ročník GTCUPu. Do první předprázdninové poloviny soutěže jsem vyjel sám v týmu R7 ILLEGAL Racing s vozem Ferrari 550 Maranello a na nováčka "utrpěl" několik slušných umístění. Po letních prázdninách jsem v týmu přivítal dvojici MEF a RAS, kteří okamžitě pozvedli ILLEGAL na leadera soutěže. Díky jejich pomoci jsem se stal šampionem GTCUPu pro rok 2005. Dodnes je to nneprestižnější simulátorové ocenění, kterého jsem dosáhl.
Rok 2006, opět GTCUP, Maranello a zpočátku velmi podobný scénář. Sbírali jsme se s Danem jedno první místo za druhým a ostatním s námi pomalu docházela trpělivost :-). Rozhodl jsem se, že zkusím štěstí v pomalejším voze a přestoupil do nově vytvořeného týmu RED STORM racing a vozu F 575 GTC. Zde se mi však přestalo dařit ,sezónu jsem prakticky vypustil a skončil pátý.
Do sezóny 2007 jsme vstoupili na novém simulátoru GTR2, který, ruku na srdce, byl pro část pravověrných simracerů trochu zklamáním.
V tomto roce rovněž vzal za své tým R7 ILLEGAL racing a jeho členové včetně mě se přemístili pod křídla ICEROCK motorsport.
V GTCUPu 07 jsme s Danem dokonale převálcovali konukrenci a obsadili první dvě příčky. Dan samozřejmě jako týmový šéf tu zlatou :-))).

V létě 2007 mi už byly simulátory trochu málo a s Pierrem a Jardierem jsme si pořídili závodní motokáry. Protože jsou to oba cvoci, nasedli hned do kár královské třídy N125, já opatrnicky začal se čtyřtaktem Honda 390.
Po dvou trénincích jsem vyrazil do prvního (v sezóně posledního) závodu Hobby Cup 2007 ve Vysokém Mýtě. Motokára naladěná týmem KART CZ, mne dovezla k celkovému 4-tému místu, když v rozjížďkách jsem obsadil postupně páté, čtvrté a třetí místo.

V roce 2008 svoji pozornost věnuji závodům RACE 07 - WTCC na serveru GT Cup a závodům Hobby Cup 2008 na motokáře.
Starou káru nahradil zánovní kousek z italské továrny MBA Kart Division, EA Hard Rock s motorem TM K8. Servis, technickou i morální podporu mi, stejně jako Richardovi, poskytují naši přátelé z týmu KART CZ.

Toho času jsem svobodný, zadaný a zaměstnaný :-))
Auto mám, byt nemám, garáž mám pronajatou a je mi celkem fajn... :-)


Sla

nekdy v minulem stoleti
tak nak vsude
sla@icerock-motorsport.com

S volantem kroutiím už nějaký ten pátek. Začalo to nekdy s příchodem F1 2002, potom jsem z F1 přešel k nascarům (COSCAR) a nakonec jsem zůstal u plecháčů na www.gtcup.com.

V současnosti už neni na virtualní ježdění moc čas a na trénování už vůbec ne. Takže se svezu jen občas a výsledky podle toho vypadaj Laughing

 

 


tiskoffka - Vojtíšek Mefův

nevyrobena, dle informací, které v zákulisí zaslechla, ji buď přinesl blbec v pytli a nebo vypadla z cikánského vozu v blíže neurčeném roce

Jeden z Bíčůůů

tiskoffka@icerock-motorsport.com

icq: 194-315-113

Po okruhu jezdím jen v reálu a to když z baráku vyjedu klasicky roztomile roztržitá na opačnou stranu. Díky mé tichosti, plachosti a nemluvnosti mi tu byl přidělen hanlivý nick "tiskoffka" a byla jsem donucena k činnosti mému nicku odpovídající, tedy ke korektuře článků, případně na požádání (za mírný úplatek) k sepsání nějakého článečku. Protože jsem od přírody mírnej a vlídnej tvor, rejpu alespoň čistě rekreačně do Psychouše, abych jeho designerské umění dotáhla k absolutní dokonalosti a podle toho, jak vypadají auta se kterými naše stáj jezdí, se mi to poměrně daří..

jo a od loňského roku jsem tátou a až mámě profouknou vejcovody, bude asi v naší rodině o dalšího magora víc, páč jsem děsně plodná